JohnnyDeppLT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tristania - Libertine

3 posters

Go down

Tristania  - Libertine Empty Tristania - Libertine

Rašyti by Tristania Tr. 05 25, 2011 2:16 pm

Taigi, Sveiki.

Mane traukia gražūs ir talentingi vyrai. Neneigsiu šito. Johnny Depp yra būtent toks ir man jis patinka labiausiai. Kai buvau maža ir žiūrėjau Edward Scisorhands , tai buvo pirmasis filmas, kurį pamačiau su Johnny Deppu, aš buvau tiesiog sužavėta. Tiesa, šiame filme jis neturėjo daug žodžių, bet man jų ir nereikėjo. Veido išraiškos, kūno kalba, emocijos - šį aktorių tikrai galiu vadinti pirmuoju savo teatro mokytoju. Am. Štai toks trumpas prologas.
Aš esu Sigita, gimiau 1991 - 04 - 26, man dabar 20 metų. Gimtasis mano miestas - Pakruojis, dabar gyvenu Šiauliuose, vėliau nežinau (tai man labiausiai ir patinka). Turiu seserį ir brolį, bei tėtį su mama. Auginu žiūrkę, Pikčių. Jis bene vienintelis gyvas daiktas, kurį prisileidžiu arčiausiai savęs. Draugų turiu kelis, bet tiesą sakant, nelabai pasitikiu žmonėmis. Nors yra keletas žmonių, kurie man yra labai svarbūs. Taigi, dabar mokausi renginių organizavimą, vėliau nežinau. Gal ir vėl patrauks teatras. Nors skaudžiai nudegiau su juo. Esu labai nepastovi. Energetinis užtaisas su užkrečiančiu, skardžiu juoku. Vienintelė mano gera savybė yra ta, kad aš esu patikima. Jei kas nors yra, tikrai galite manimi pasitikėti, savo pažadų niekada nelaužau.
Mėgstamiausios spalvos - juoda, raudona ir violetinė.
Knyga - Daphne Du Maurierr - Rebeka, Shioko Tendo - Jakudzos mėnulis
Filmas - Blow/Kokainas
Muzika - Sister Sin, Queen, Wig Wam, Lordi, Mystons, Nightwish, šiaip būna , kad sužavi kokia tai daina.
Maistas - Spagečiai (pagal mamos receptą) ir salotos
Gėrimas - nealkoholinis, tai šalta arbata su avietėmis, o alkoholinis tai alus ir degtinė su cola.
Frazė - ,,awwwwww" arba ,,aik tu perst" fhhj
hobis - rašau. Mintis, dažniausiai egzistencines, paskaičiau kažkada savo blogą , tiesiog įjungiau tokį režimą - apsimesk, tai parašei ne tu. Toks jausmas, kad skaičiau narkomano bandančio nusižudyti dienoraštį. Nors šypsausi ir kvatojuosi, tačiau mano galvoje gimstančios mintys, toli gražu ne linksmos. Taip pat mėgstu gaminti kostiumus, mėgstu dažytis ir dažyti drauges ir t.t. Mėgstu skaityti. Skaitau daug. Mėgstu eiti į Pog'ą ir ten rokinti, kol nutrūks galva. APie nieką negalvoti, tik klausytis muzikos. Išmaukti bokalą. Tada grįžti namo ir su visais rūbais griūti į lovą. Tai tokia jau aš.
Tristania
Tristania
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 12
Age : 33
Karma :
Tristania  - Libertine Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Tristania  - Libertine Right_bar_bleue

Registration date : 2011-05-25

Atgal į viršų Go down

Tristania  - Libertine Empty Re: Tristania - Libertine

Rašyti by Eve Št. 05 28, 2011 8:11 am

Hey! Sveika atvykus Tristania  - Libertine 96594
Malonu, kad prie musu prisijunge toks trenktas zmogelis!
Eve
Eve
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 6917
Age : 33
Miestas : Dagsmark, FI
Karma :
Tristania  - Libertine Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Tristania  - Libertine Right_bar_bleue

Registration date : 2009-06-26

http://www.ohjohnny.net

Atgal į viršų Go down

Tristania  - Libertine Empty Re: Tristania - Libertine

Rašyti by BlackDusk Sk. 05 29, 2011 11:50 am

laugh Labas,sveika atvykus. wink cool
BlackDusk
BlackDusk
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 269
Age : 27
Miestas : Kowno
Karma :
Tristania  - Libertine Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Tristania  - Libertine Right_bar_bleue

Registration date : 2010-11-17

Atgal į viršų Go down

Tristania  - Libertine Empty Re: Tristania - Libertine

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume