JohnnyDeppLT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resurrection of Meerkata.

+6
Paulė
gretė
BrokenPerfection
Eve
Linutee
Meerkata
10 posters

Puslapis 1212 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down

Resurrection of Meerkata. - Page 12 Empty Re: Resurrection of Meerkata.

Rašyti by Meerkata Tr. 08 10, 2011 11:14 pm

Eve,
Tai jau, kad nepiktnaudžiauti, nes nusibosta gana greitai. Vat man po pusės mėnesio jau pradėjo stogas važiuoti..: D norėjau bet kur, tik kad kuo greičiau out of there.

Be abejo tu nepasiriktum nei vieno normalaus (nors kažin ar šeši abiejose ausyse labai normalu:D) varianto.: D Jaučiu įdomiai atrodo.

Kažkaip forumai man vienintelė vieta, kur lietuviai atrodo malonūs...: D net ir senos draugės vien per facebooką atrodo 'malonios', o susitikus jų trumpas požiūris greit įgrysta.

P.S. ar man tik atrodo, ar mes vienintelės pastovios šio forumo lankytojos? kur visi kiti?

Paule,
geriau ir negali; D tik gaila, kad vasara, kuri labai nuvylė oru (pusės naujų suknelių nespėjau užsidėti..) eina į pabaigą... Lyg ir norėtusi ilgiau..(:
Meerkata
Meerkata
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 223
Age : 28
Miestas : Berlin
Karma :
Resurrection of Meerkata. - Page 12 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Resurrection of Meerkata. - Page 12 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-11-09

Atgal į viršų Go down

Resurrection of Meerkata. - Page 12 Empty Re: Resurrection of Meerkata.

Rašyti by Eve Kv. 08 11, 2011 11:23 am

As simet Lietuvoj istisa menesi gyvenau (teises laikiausi) - tai grizus namo, i Suomija net gera pasidare... Zmones sypsosi, ramus, sveikinasi, nesikabineja... O kodel Lietuvoj taip nera?

Na, pacituosiu savo geriausia suomiska draugeli: 'It's boring to be normal'! Todel mano ir auskarai asimetriskai sudelioti, todel as ant nugaros elnio tatuiruote turiu, todel mano draugai - trenkciausios ir idomiausios personos, todel as i Lietuva negrisiu daugiau kaip apsilankymui (jau dabar jauciuosi ir atrodau kaip turiste)...

:D Jei lietuviai idomiausi 'on-line' - su suomiais - atvirksciai... Taip veza gyvas bendravimas... Ju poziuriai siek tiek 'ilgesni' :D

P.S. Pakentek - pastebes, kad forumas atgijo - sugris ;)
Eve
Eve
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 6917
Age : 33
Miestas : Dagsmark, FI
Karma :
Resurrection of Meerkata. - Page 12 Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Resurrection of Meerkata. - Page 12 Right_bar_bleue

Registration date : 2009-06-26

http://www.ohjohnny.net

Atgal į viršų Go down

Puslapis 1212 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume