JohnnyDeppLT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronnie James DIO.

2 posters

Go down

Ronnie James DIO. Empty Ronnie James DIO.

Rašyti by BrokenPerfection Antr. 11 08, 2011 1:55 pm

Ronnie James DIO. Ronnie-James-Dio-picapp.com_

Ronnie James Dio (tikrasis vardas - Ronald James Padavona) buvo Amerikos heavy metal stiliaus vokalistas ir dainų autorius, priklausęs grupėms „Elf“, „Rainbow“, „Black Sabbath“, „Heaven & Hell“ , bei savo paties projektui „Dio“.
Jis buvo plačiai pripažįstamas kaip vienas galingiausių vokalistų heavy metal scenoje.
2010-ųjų metų gegužės 16-ąją dieną jis pralaimėjo šešių mėnesių kovą su skrandžio vėžiu.
Liga jį pasiglemžė sulaukus 67 metų.


Mano asmeniškai mėgstamiausias jo atlikimas. Gyvai.


Daugelis žmonių nebuvo apie jį niekad girdėję man užklausus, todėl tai, ko klausiau aš, sau ir pasilaikydavau.
Niekas niekada ir nesuprato, kodėl nevaikščiojau po klubus. Nes ne tokie autoritetai kaip Guetta mano buvo.
Tokias legendas kaip jis, Deep Purple, Whitesnake žinoti reikia. Nematau savęs be jo muzikos.
BrokenPerfection
BrokenPerfection
Moderatorius

Female
Pranešimų skaičius : 1114
Age : 30
Miestas : Vilnius.
Karma :
Ronnie James DIO. Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Ronnie James DIO. Right_bar_bleue

Registration date : 2009-04-16

Atgal į viršų Go down

Ronnie James DIO. Empty Re: Ronnie James DIO.

Rašyti by BlackDusk Tr. 11 09, 2011 1:42 pm

Eh... man, asmeniškai didelis autoritetas buvo, yra ir bus. o apie tas klubines psichų mandavoškes tai seniai prikalbėta, iškalbėta ir tolerantiškai žiūrima, vardan pačių ramybės. :) grįžtant prie Dio, jis iš tos serijos- nekriokia, kitaip neišsidirbinėja, bet jo balsas hipnotizuoja. panašiai kaip Ozio. tik man labiau Dio vokalas patinka. kaip sakoma visas gražumas slypi paprastume. ;)
BlackDusk
BlackDusk
.
.

Female
Pranešimų skaičius : 269
Age : 27
Miestas : Kowno
Karma :
Ronnie James DIO. Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Ronnie James DIO. Right_bar_bleue

Registration date : 2010-11-17

Atgal į viršų Go down

Ronnie James DIO. Empty Re: Ronnie James DIO.

Rašyti by BrokenPerfection Tr. 11 09, 2011 8:19 pm

Čia yra talentas, ir dabar horizonte matau tik vieną, kuris dar sugeba ištempti galingus rock 'n' roll'o gabalus kaip jis (kalbant apie lietuvius).
Klubai ne klubai, juk dabar tokie 'elektronikos' laikai.
Visuomet buvau už jazz'ą, alternatyvų roką ar blues metal'ą. Jis kažkas
t o k i o . Ir aš juo didžiuojuos. Ozis man nepatinka vien tuo, jog galbūt per daug apsireiškęs spaudoje yra, ir vien tas principas, kad dabar jis su sabbath'ais .. plius man jo dainose kažko trūksta. Įvardinsiu - Dio yra Dio. (:
BrokenPerfection
BrokenPerfection
Moderatorius

Female
Pranešimų skaičius : 1114
Age : 30
Miestas : Vilnius.
Karma :
Ronnie James DIO. Left_bar_bleue19 / 10019 / 100Ronnie James DIO. Right_bar_bleue

Registration date : 2009-04-16

Atgal į viršų Go down

Ronnie James DIO. Empty Re: Ronnie James DIO.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume